ტელეპროგრამა

6 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი იტალია – საქართველო
13:29:04 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
14:34:58 კრივი ნიკოლოზ გვაჯავა vs ბაქარ ჯალაღონია (72კგ)
14:53:24 ძიუდო ბურჯალიანი ინანეიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  100  ბრინჯაო
14:56:30 LOUD SPEAKERS Learn To Feel
15:01:51 უცნობი  – “ვერანდა”
15:05:41 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   ონიანი vs ავაკიანი
16:12:46 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი ლუქსემბურგი – მაკედონია (Group A)
17:45:02 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
18:34:56 კრივი გივი წინწალაშვილი vs ჯაბა შალუტაშვილი (69კგ)
18:55:26 ძიუდო დონღვანი – საური საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ბრინჯაო
19:00:24 LOUD SPEAKERS Lighthouse
19:10:27 უცნობი – “ახალი თაობა და მოძრაობა” (კონცერტი)
19:16:40 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი შვეიცარია – ფარერები
20:43:01 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
21:57:52 კრივი გიორგი გელაშვილი vs აჩიკო ოდიკაძე (60 კგ)
22:13:57 ძიუდო მარტიაშვილი – ქარელიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ბრინჯაო
22:19:51 LOUD SPEAKERS Limitless
22:23:28 უცნობი – “ქვეყანაშია ფერები მუქი” (კონცერტი)
22:27:24 ბილიარდის ეროვნული ლიგა ნახევარფინალი წყვილებში
0:00:31 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი იტალია – საქართველო
1:29:20 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
2:35:14 კრივი ნიკოლოზ გვაჯავა vs ბაქარ ჯალაღონია (72კგ)
2:53:40 ძიუდო ბურჯალიანი ინანეიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  100  ბრინჯაო
2:56:46 LOUD SPEAKERS Learn To Feel
3:02:07 უცნობი  – “ვერანდა”
3:05:57 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   ონიანი vs ავაკიანი
4:13:02 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი ლუქსემბურგი – მაკედონია (Group A)
5:45:18 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
6:35:12 კრივი გივი წინწალაშვილი vs ჯაბა შალუტაშვილი (69კგ)
6:55:42 ძიუდო დონღვანი – საური საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ბრინჯაო
7:00:40 LOUD SPEAKERS Lighthouse
7:10:43 უცნობი – “ახალი თაობა და მოძრაობა” (კონცერტი)
7:16:56 ხელბურთი – 2018 ევროპის ახალგაზრდული  ჩემპიონატი შვეიცარია – ფარერები
8:43:17 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
9:58:08 კრივი გიორგი გელაშვილი vs აჩიკო ოდიკაძე (60 კგ)
10:14:13 ძიუდო მარტიაშვილი – ქარელიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ბრინჯაო
10:20:07 LOUD SPEAKERS Limitless
10:23:44 უცნობი – “ქვეყანაშია ფერები მუქი” (კონცერტი)
10:27:40 ბილიარდის ეროვნული ლიგა ნახევარფინალი წყვილებში

7 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – ბსბ – იმედი თსუ  ნახევარფინალი
13:35 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
15:11 კრივი გიორგი გოგატიშვილი vs არტურ ზემლიანი (61კგ)
15:32 ძიუდო სულამანიძე – კარიაული საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ფინალი
15:40 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde
15:44 უცნობი – “ერთი,ორი,სამი”  (კონცერტი)
15:49 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ნახევარფინალი   თაკო  vs  კაწია
17:09 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – ბ.ს.ს – პეგასი  ფინალი
19:36 ფუტსალი თსუ vs მართვე ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
20:58 კრივი გიორგი მჭედლიძე vs დიმა კოვალიოვი (69 კგ)
21:13 ძიუდო გვიმრაძე წიქორიძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი.  100 ბრინჯაო
21:16 LOUD SPEAKERS Pills Of Time
21:21 უცნობი – “კუნძული” (კონცერტი)
21:26 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – იმედი-სტუ  – ქუთაისი 3/4 ადგილები
22:52 კრივი გიორგი უმეტაშვილი vs მერაბ გუკესიანი (76კგ)
23:08 ძიუდო სარქისაშვილი – შერმაზანაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი . -90 ბრინჯაო
23:20 LOUD SPEAKERS Right Feeling
23:25 უცნობი – “მომე მამული” (კონცერტი)
23:30 კრივი ზურა მექერიშვილი vs დავით რიბაკონი (81კგ)
23:51 ძიუდო კაპანაძე – რევაზაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში -66 ფინალი
00:00 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – ბსბ – იმედი თსუ  ნახევარფინალი
01:35 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
03:11 კრივი გიორგი გოგატიშვილი vs არტურ ზემლიანი (61კგ)
03:32 ძიუდო სულამანიძე – კარიაული საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -100 ფინალი
03:40 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde
03:44 უცნობი – “ერთი,ორი,სამი”  (კონცერტი)
03:49 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ნახევარფინალი   თაკო  vs  კაწია
05:09 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – ბ.ს.ს – პეგასი  ფინალი
07:36 ფუტსალი თსუ vs მართვე ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
08:58 კრივი გიორგი მჭედლიძე vs დიმა კოვალიოვი (69 კგ)
09:13 ძიუდო გვიმრაძე წიქორიძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი.  100 ბრინჯაო
09:16 LOUD SPEAKERS Pills Of Time
09:21 უცნობი – “კუნძული” (კონცერტი)
09:26 ხელბურთი საქართველოს  29 ეროვნული ჩემპიონატი – იმედი-სტუ  – ქუთაისი 3/4 ადგილები
10:52 კრივი გიორგი უმეტაშვილი vs მერაბ გუკესიანი (76კგ)
11:08 ძიუდო სარქისაშვილი – შერმაზანაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი. 90 კგ ბრინჯაო
11:20 LOUD SPEAKERS Right Feeling
11:25 უცნობი – “მომე მამული” (კონცერტი)
11:30 კრივი ზურა მექერიშვილი vs დავით რიბაკონი (81კგ)
11:51 ძიუდო კაპანაძე – რევაზაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 66 კგ. ფინალი

8 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  საქართველო – მალტა
13:26:51 ფუტსალი თელასი vs TMC თბილისი ფუტსალის ლიგა – ფინალი
15:47:12 კრივი გიორგი გოგატიშვილი vs თორნიკე  მიქელაძე (62 კგ)
16:05:53 ძიუდო ბათურიშვილი – ბექაური საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -90 ფინალი
16:15:24 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde
16:19:53 უცნობი – “ნაძვის ხის შუქები” (კონცერტი)
16:25:30 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ფინალი   თაკო  vs  კაწია
17:35:01 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  საქართველო – ამერიკის შეერთებული შტატები
19:04:10 ფუტსალი თსუ vs TMC თბილისი  ფუტსალის ლიგა
20:35:23 კრივი ლაშა გურგულიანი vs ჯასმინ დანანოვიჩი (70 კგ)
20:49:00 ძიუდო მატიაშვილი ზაალიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  100 ფინალი
20:53:26 LOUD SPEAKERS Pills Of Time
20:58:46 უცნობი – “საქათმეში შეპარულა მელა” (კონცერტი)
21:02:51 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი ჩინეთი-ნიგერია (V-VIII ადგილი)
22:28:27 ფუტსალი მართვე vs თსუ ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
23:57:05 ძიუდო  გოგოლაძე vs ბათურაშვილი   -90 ბრინჯაო
23:58:50 უცნობი – “დინება”
00:00:26 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  საქართველო – მალტა
01:27:02 ფუტსალი თელასი vs TMC თბილისი ფუტსალის ლიგა – ფინალი
03:47:23 კრივი გიორგი გოგატიშვილი vs თორნიკე  მიქელაძე (62 კგ)
04:06:04 ძიუდო ბათურიშვილი – ბექაური საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  -90 ფინალი
04:15:35 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde
04:20:04 უცნობი – “ნაძვის ხის შუქები” (კონცერტი)
04:25:41 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ფინალი   თაკო  vs  კაწია
05:35:12 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  საქართველო – ამერიკის შეერთებული შტატები
07:04:21 ფუტსალი თსუ vs TMC თბილისი  ფუტსალის ლიგა
08:35:34 კრივი ლაშა გურგულიანი vs ჯასმინ დანანოვიჩი (70 კგ)
08:49:11 ძიუდო მატიაშვილი ზაალიშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი  100 ფინალი
08:53:37 LOUD SPEAKERS Pills Of Time
08:58:57 უცნობი – “საქათმეში შეპარულა მელა” (კონცერტი)
09:03:02 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი ჩინეთი-ნიგერია (V-VIII ადგილი)
10:28:38 ფუტსალი მართვე vs თსუ ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
11:57:16 ძიუდო  გოგოლაძე vs ბათურაშვილი   -90 ბრინჯაო
11:59:01 უცნობი – “დინება”

9 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  ნიგერია- საქართველო
13:36:14 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
14:42:08 კრივი გიორგი გუჯეჯიანი vs ნოდარ რობაქიძე (72კგ)
14:58:55 ძიუდო მარგველაშვილი – ნასყიდაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 60 ბრინჯაო
15:08:18 LOUD SPEAKERS Right Feeling
15:13:03 უცნობი – “სირცხვილია” (კონცერტი)
15:19:22 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   ონიანი vs ავაკიანი
16:26:27 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი კუბა – ბულგარეთი (ნახევარფინალი)
18:12:16 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
19:02:10 კრივი დიმა კუტიბაშვილი vs თორნიკე ხელაძე (81 კგ)
19:17:37 ძიუდო დარბაისელი – ძამაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 60 ფინალი
19:20:56 LOUD SPEAKERS Wonderful Life
19:25:35 უცნობი – “უგვირგვინო ჯოკერი” (კონცერტი)
19:30:03 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  საქართველო – ფინეთი
20:55:31 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
22:10:22 კრივი ედგარ სარქისიანი vs დავით შარვაშიძე (56კგ)
22:30:14 ძიუდო კაპანაძე – ნადირაძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში -66 ფინალი
22:36:27 LOUD SPEAKERS Between Two Ways
22:41:33 უცნობი – “ფული მიდის მოდის” (კონცერტი)
22:46:19 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ფინალი   თაკო  vs  კაწია
23:55:50 ძიუდო IBSA Judo World Cup Tbilisi 2020 – FINALS  მუსტაფაიევი – ნიგამატოვი
23:59:51 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი  ნიგერია- საქართველო
01:35:50 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
02:41:44 კრივი გიორგი გუჯეჯიანი vs ნოდარ რობაქიძე (72კგ)
02:58:31 ძიუდო მარგველაშვილი – ნასყიდაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 60 ბრინჯაო
03:07:54 LOUD SPEAKERS Right Feeling
03:12:39 უცნობი – “სირცხვილია” (კონცერტი)
03:18:58 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   ონიანი vs ავაკიანი
04:26:03 ხელბურთის  2019 წლის IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი კუბა – ბულგარეთი (ნახევარფინალი)
06:11:52 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
07:01:46 კრივი დიმა კუტიბაშვილი vs თორნიკე ხელაძე (81 კგ)
07:17:13 ძიუდო დარბაისელი – ძამაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 60 ფინალი
07:20:32 LOUD SPEAKERS Wonderful Life
07:25:11 უცნობი – “უგვირგვინო ჯოკერი” (კონცერტი)
07:29:39 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  საქართველო – ფინეთი
08:55:07 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
10:09:58 კრივი ედგარ სარქისიანი vs დავით შარვაშიძე (56კგ)
10:29:50 ძიუდო კაპანაძე – ნადირაძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში -66 ფინალი
10:36:03 LOUD SPEAKERS Between Two Ways
10:41:09 უცნობი – “ფული მიდის მოდის” (კონცერტი)
10:45:55 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ფინალი   თაკო  vs  კაწია
11:55:26 ძიუდო IBSA Judo World Cup Tbilisi 2020 – FINALS  მუსტაფაიევი – ნიგამატოვი

10 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  GRE – SRB
13:21:51 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
14:58:09 კრივი იაგო გედენიძე vs ირაკლი ალალიძე (76კგ)
15:10:36 ძიუდო ებელაშვილი – სოზიაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ბრინჯაო
15:14:54 LOUD SPEAKERS Color Of Your Soul
15:20:23 უცნობი – “ქვეყანაშია ფერები მუქი” (კონცერტი)
15:24:19 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   რჩეულიშვილი   vs   წერეთელი
16:42:55 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  საქართველო – შვეიცარია
17:58:25 ფუტსალი თელასი vs TMC თბილისი ფუტსალის ლიგა – ფინალი
20:18:46 კრივი თორნიკე კანდელაკი vs ლუკა ფიდანიანი (65კგ)
20:32:53 ძიუდო ჩუტკერაშვილი – წიფიანი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი
20:35:07 LOUD SPEAKERS Dying For You
20:39:11 უცნობი – “ახალი თაობა და მოძრაობა” (კონცერტი)
20:45:24 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  LAT – LTU
22:07:49 ფუტსალი თსუ vs მართვე ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
23:29:37 კრივი ლაშა გურგულიანი vs რომან ზინჩენკო (69კგ)
23:41:45 ძიუდო  ბერიაშვილი vs ბერიანი    -100 ბრინჯაო
23:48:50 LOUD SPEAKERS Forever More (Moloko Cover)
23:54:45 უცნობი – “მომე მამული” (კონცერტი)
00:00:13 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  GRE – SRB
01:21:49 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
02:58:07 კრივი იაგო გედენიძე vs ირაკლი ალალიძე (76კგ)
03:10:34 ძიუდო ებელაშვილი – სოზიაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ბრინჯაო
03:14:52 LOUD SPEAKERS Color Of Your Soul
03:20:21 უცნობი – “ქვეყანაშია ფერები მუქი” (კონცერტი)
03:24:17 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური   რჩეულიშვილი   vs   წერეთელი
04:42:53 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  საქართველო – შვეიცარია
05:58:23 ფუტსალი თელასი vs TMC თბილისი ფუტსალის ლიგა – ფინალი
08:18:44 კრივი თორნიკე კანდელაკი vs ლუკა ფიდანიანი (65კგ)
08:32:51 ძიუდო ჩუტკერაშვილი – წიფიანი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – ფინალი
08:35:05 LOUD SPEAKERS Dying For You
08:39:09 უცნობი – “ახალი თაობა და მოძრაობა” (კონცერტი)
08:45:22 ხელბურთი W17 EHF championship 2019  LAT – LTU
10:07:47 ფუტსალი თსუ vs მართვე ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
11:29:35 კრივი ლაშა გურგულიანი vs რომან ზინჩენკო (69კგ)
11:41:43 ძიუდო  ბერიაშვილი vs ბერიანი    -100 ბრინჯაო
11:48:48 LOUD SPEAKERS Forever More (Moloko Cover)
11:54:43 უცნობი – “მომე მამული” (კონცერტი)

11 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი ხორვატია – დანია
13:29:36 ფუტსალი თსუ vs TMC თბილისი  ფუტსალის ლიგა
15:00:49 კრივი ჯაბა შალუტაშვილი vs ანზორ გამგებელი (66კგ)
15:18:02 ძიუდო ბეროშვილი – ჩიხელიძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ბრინჯაო
15:23:50 LOUD SPEAKERS Golden Leaf
15:27:40 უცნობი – “ერთი,ორი,სამი”  (კონცერტი)
15:32:21 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური    წერეთელი   vs  ბაქრაძე
16:36:37 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი საქართველო – ალჟირი
18:16:20 ფუტსალი მართვე vs თსუ ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
19:44:58 კრივი გივი წინწალაშვილი vs გიორგი კევლიშვილი (69კგ)
19:55:31 ძიუდო გვიჭიანი – მამიაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ფინალი
20:04:57 LOUD SPEAKERS I Don’t Blame You
20:09:18 უცნობი – “კუნძული” (კონცერტი)
20:13:32 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი იაპონია – ესპანეთი
21:31:24 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
22:37:18 კრივი გიორგი ხუციშვილი vs დიმა კოვალიოვი (69კგ)
22:56:26 ძიუდო  ბერენიშვილი vs ბუღაძე   100 ბრინჯაო
23:03:29 LOUD SPEAKERS In This World
23:08:59 უცნობი – “ნაძვის ხის შუქები” (კონცერტი)
23:14:36 კრივი ნოდარ რობაქიძე vs ამბროსი სუთიძე (69,900კგ)
23:55:49 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde
00:00:18 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი ხორვატია – დანია
01:29:39 ფუტსალი თსუ vs TMC თბილისი  ფუტსალის ლიგა
03:00:52 კრივი ჯაბა შალუტაშვილი vs ანზორ გამგებელი (66კგ)
03:18:05 ძიუდო ბეროშვილი – ჩიხელიძე საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ბრინჯაო
03:23:53 LOUD SPEAKERS Golden Leaf
03:27:43 უცნობი – “ერთი,ორი,სამი”  (კონცერტი)
03:32:24 ბილიარდის ეროვნული ლიგა II ტური    წერეთელი   vs  ბაქრაძე
04:36:40 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი საქართველო – ალჟირი
06:16:23 ფუტსალი მართვე vs თსუ ფუტსალის ლიგა – III ადგილი
07:45:01 კრივი გივი წინწალაშვილი vs გიორგი კევლიშვილი (69კგ)
07:55:34 ძიუდო გვიჭიანი – მამიაშვილი საქართველოს ჩემპიონატი ახალგაზრდებში – 73 ფინალი
08:05:00 LOUD SPEAKERS I Don’t Blame You
08:09:21 უცნობი – “კუნძული” (კონცერტი)
08:13:35 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი იაპონია – ესპანეთი
09:31:27 ფუტსალი ილიაუნი vs პსპ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
10:37:21 კრივი გიორგი ხუციშვილი vs დიმა კოვალიოვი (69კგ)
10:56:29 ძიუდო  ბერენიშვილი vs ბუღაძე   100 ბრინჯაო
11:03:32 LOUD SPEAKERS In This World
11:09:02 უცნობი – “ნაძვის ხის შუქები” (კონცერტი)
11:14:39 კრივი ნოდარ რობაქიძე vs ამბროსი სუთიძე (69,900კგ)
11:55:52 LOUD SPEAKERS  rom ar dashavde

12 ივლისი
დრო გადაცემის დასახელება
12:00:15 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი ხორვატია – შვედეთი
13:47:50 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
14:37:44 კრივი კოტე ჯანგავაძე vs ირაკლი ზუბიაშვილი (69კგ)
14:56:24 ძიუდო  ზაქარიაძე vs ქავთარაძე   100 ბრინჯაო
15:05:59 LOUD SPEAKERS Inside
15:10:47 უცნობი – “საქათმეში შეპარულა მელა” (კონცერტი)
15:14:52 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ნახევარფინალი   თაკო  vs  კაწია
16:34:47 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი დანია – საფრანგეთი
18:00:19 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
19:15:10 კრივი ჯაბა შალუტაშვილი vs ბექა მურჯიკნელი (69კგ)
19:33:52 ძიუდო  კაციაშვილი vs ტატალაშვილი  -81 ბრინჯაო
19:35:28 LOUD SPEAKERS Into The Wild
19:39:58 უცნობი – “სირცხვილია” (კონცერტი)
19:46:17 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი კორეა – ბრაზილია
21:03:43 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
22:40:01 კრივი ლევან ხარძიანი vs გიორგი კაჭარავა (91კგ)
22:57:18 ძიუდო  მაისურაძე vs დონღვანი  -81 ფინალი
23:02:16 LOUD SPEAKERS Learn To Feel
23:07:37 უცნობი – “უგვირგვინო ჯოკერი” (კონცერტი)
23:12:05 კრივი ლაშა გურგულიანი vs ელვინ ახუნძადა (69,900კგ)
23:37:52 ძიუდო  მარგიანი vs პაპუნაშვილი  -90 ფინალი
23:44:43 LOUD SPEAKERS Lighthouse
23:54:46 LOUD SPEAKERS Pills Of Time
00:00:06 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი ხორვატია – შვედეთი
01:47:41 ფუტსალი თსუ 2 vs კსუ  ფუტსალის ლიგა 2 – ნახევარფინალი
02:37:35 კრივი კოტე ჯანგავაძე vs ირაკლი ზუბიაშვილი (69კგ)
02:56:15 ძიუდო  ზაქარიაძე vs ქავთარაძე   100 ბრინჯაო
03:05:50 LOUD SPEAKERS Inside
03:10:38 უცნობი – “საქათმეში შეპარულა მელა” (კონცერტი)
03:14:43 ბილიარდი – მეტრუპულის ქალთა ლიგა ნახევარფინალი   თაკო  vs  კაწია
04:34:38 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი დანია – საფრანგეთი
06:00:10 ფუტსალი თელასი vs მართვე ფუტსალის ლიგა – ნახევარფინალი
07:15:01 კრივი ჯაბა შალუტაშვილი vs ბექა მურჯიკნელი (69კგ)
07:33:43 ძიუდო  კაციაშვილი vs ტატალაშვილი  -81 ბრინჯაო
07:35:19 LOUD SPEAKERS Into The Wild
07:39:49 უცნობი – “სირცხვილია” (კონცერტი)
07:46:08 ხელბურთი – 2017 მსოფლიო ახალგაზრდული ჩემპიონატი კორეა – ბრაზილია
09:03:34 ფუტსალი TMC თბილისი vs თელასი  ფუტსალის ლიგა – ფინალი
10:39:52 კრივი ლევან ხარძიანი vs გიორგი კაჭარავა (91კგ)
10:57:09 ძიუდო  მაისურაძე vs დონღვანი  -81 ფინალი
11:02:07 LOUD SPEAKERS Learn To Feel
11:07:28 უცნობი – “უგვირგვინო ჯოკერი” (კონცერტი)
11:11:56 კრივი ლაშა გურგულიანი vs ელვინ ახუნძადა (69,900კგ)
11:37:43 ძიუდო  მარგიანი vs პაპუნაშვილი  -90 ფინალი
11:44:34 LOUD SPEAKERS Lighthouse
11:54:37 LOUD SPEAKERS Pills Of Time